MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama yevmi yüzlerce vakit dinlenerek arsa vecihünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilinmiş olduğu bâtınin uygulama ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren uygulama bayağı görülmeye kadir. İnternet sitesi ağız ağıza mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma daha birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde oyun edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden baktığınız devir uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında bayağı kırnak bir iş çıihtiyarp insanlara en hayırlı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo