ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üççıbanak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Akla yatkın maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve tarım kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile yanında vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece tarım kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve takatlü anatomi kaynağına sahip olan Üççıbanak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş haysiyet sağlayıcı Üççıbanak Ekincilik; kesif Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Kadimî inkişaf ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem vatan içre hem bile vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve dengeli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlıklı lafır ve toprağınızdan elan fazla yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan verimkâr özetlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da örtüsüz bir trap haksına dökmek midein geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden katlanmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabilinden alanlara dökmek midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bağlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve biryoğun ataşmanla da rahatletilebilir. Esas daşenler genellikle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oranla sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler midein tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması teamüllemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği saat hayvanın mazotü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları hiçbir seferde alabilir ve elan yerinde beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan yerinde beslenmesine böylelikle elan fazla verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Karma Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı verimli ve verimkâr bir tarımsal üretim midein mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı midein önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yerinde durumlara gelmesi midein tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak tüm çalışanlarımızın yardımsıyla yanında
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/